Uszkodzenie ścięgien w stopie po rozcięciu rany

Po rozcieciu rany lekarze uszkodzili mi sciegno w prawej stopie nie potrafie ruszac palcami gdy zacząłem ruszac nimi ręką to sciegno zaczeło im przeskakiwac i jest to troche bolesne. W jaki sposob rozruszac palce by wrociły do normy ?

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u lekarza wykonującego zabieg, ewentualnie w Poradni Rehabilitacyjnej, gdzie zalecą odpowiednie postępowanie/ćwiczenia aby przywrócić sprawność stopy.
Pozdrawiam