Uszkodzenie więzadeł po urazie kolana
witam w styczniu miałam uraz kolana upadłam na kolano z dużą siła miałam robionny mr opis uszkodzenie 1 stopnia TCL ACL o podwyższonym sygnale na ałej dł. i częściowych zatartych zarysach wskazuja na częśiowe uszkodzenie uszkodzenia wiązadła lekarz u którego byłam kazał mi się nie przejmowac się tym co pisze w opisie potraktował mnie okropnie byłam prywatnie u lekarza i byłam inaczej potraktowana dostałam zastrzyk w kolano i było troszke lepiej ale kolano ucieka do przodu i jest coraz gorzej

KOBIETA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Uczucie "uciekania" kolana może świadczyć o zerwaniu więzadła krzyżowego przedniego. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ortopedy, który wdroży odpowiednie postępowanie.