Utracenie świadomości po zażyciu narkotyku

Witam mam 19 lat , mam wielki problem a mianowicie 3 dni temu kupiłem od nieznajomego worek ponoć amfetaminy natomiast gdy zazylem to przez 3 dni miałem objawy takie jak Utracenie Swiadomosci zaglodalem do szafy i luzka czy nikogo niema w pokoju mialem rozne stresy i mysli ze ktos mnie zabije mianowicie mysle ze wciongnelem jakis narkotyk ktory doprowadzi do tego ze moja krew zostanie zakarzona i po jakims czasie moge umrzec a slyszalem ze moglo tak byc ze takie cos wciongnelem pomocy!

Dzień dobry!

Przyjmując nielegalne środki z niepewnego źródła, nigdy nie mamy pewności, jaki jest skład substancji - zawsze więc ryzykujemy własnym zdrowiem. Proszę zgłosić się do lekarza.

Pozdrawiam!