Utrata przytomności po pobraniu krwi

witam :) mam 20lat mój problem polega na tym że dzisiaj byłam na pobraniu krwi i niestety od wyjścia z gabinetu nic nie pamiętam. wiem tylko ze zrobiło mi się słabo i ocknęłam sie na sofie w przychodni z pielęgniarkami obok. dodam że gdy pobierali mi krew z lewej ręki nie miałam takiej sytuacji a dzisiaj wymysliłam sobie że chcę z prawej. czy to ma wg jakies znaczenie? czy mam się czego obawiać? dodam że mój tata też nie lubi widoku krwi i tego zaraz po. jak można wtedy się wzmocnić? pozdrawiam.

Witam

Opisuje Pani dosc typowa dla czesci osob reakcje na czynnik stresowy jakim jest pobieranie krwi, raczej nie ma pwoodu do niepokoju.

Pozdrawiam

Krzysztof Gryga