Utrata świadomości u 19-letniej osoby

Siedziałam spokojnie i piłam herbatę z moją mamą ,gdy nagle poczułam szybkie bicie serca a za chwilę zrobiło mi się ciemno przed oczami poczułam że tracę siły.Podobno zrobiłam się bardzo czerwona.Mama podbiegła i podniosła mi nogi do góry po jakimś czasie przeszło mi.Od tamtej pory boli mnie głowa i nie pomagają przeciwbólowe leki.Czasem mdli mnie.Ogólnie mam niziutkie ciśnienie 90/58 z pulsem 60 .Mam 19 lat Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego. Przy tak niskim ciśnieniu ważne jest aby dbać o dobre nawodnienie i pić ok 2 litrów płynów dziennie.

Pozdrawiam.