Utrata świadomości, zimne i porażone wszystkie kończyny

3 miesiace temu na oddział SOR trafiłam z powodu arytmii. Stan nagle się pogorszył i doznałam wstrząsu. Niestety nie chce opisywać zdarzenia z pewnych powodow. Jednak nurtuje mnie ciągle pytanie dlaczego podczas zdarzenia nagle wzrosła mi glukoza do 170mg/dl. WBC 17000tys., GFR 50,4 spadek sodu 133mmol,Limfocyty 5 . Zaznaczam że w trakcie zdarzenia traciłam świadomość, miałam zimne i porażone wszystkie kończyny, Dlaczego tak zareagował mój organizm. Choruję na serce to było pierwszy ra

Wskazana ponowna konsultacja u Neurologa, z wykazem WSZYSTKICH zażywanych leków . Wstrząs mógł być wynikiem spadku ciśnienia , często po lekach! i zaburzeń rytmu serca, chwilowej arytmii czy nawet chwilowego zatrzymania krążenia
Czesto też po bigunce, wymiotach, po znacznym odwodnieniu, spadku elektrolitów
Warto monitorować poziom cukru na czczo i po posiłku
Wartość cukru we krwi 170 mg może być wyższa po posiłku lub po podaniu dożylnym glukozy, w ramach leczenia omdlenia.
Jakie zwykle ciśnienie i puls ??
Jakie inne schorzenia, ??

Pozdrawiam