Zapytaj lekarza

7 3 6 , 6 6 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Utrata świadomości, zimne i porażone wszystkie kończyny

3 miesiace temu na oddział SOR trafiłam z powodu arytmii. Stan nagle się pogorszył i doznałam wstrząsu. Niestety nie chce opisywać zdarzenia z pewnych powodow. Jednak nurtuje mnie ciągle pytanie dlaczego podczas zdarzenia nagle wzrosła mi glukoza do 170mg/dl. WBC 17000tys., GFR 50,4 spadek sodu 133mmol,Limfocyty 5 . Zaznaczam że w trakcie zdarzenia traciłam świadomość, miałam zimne i porażone wszystkie kończyny, Dlaczego tak zareagował mój organizm. Choruję na serce to było pierwszy ra
KOBIETA, 61 LAT ponad rok temu

Czym jest kardiowerter-defibrylator?

Pacjenci, u których występują groźne dla życia arytmie (tachyarytmie), mogą zostać poddani zabiegowi wszczepienia kardiowertera-defibrylatora. O tym, co to jest i czym różni się od stymulatora serca, opowiada prof. Andrzej Biederman.

Wskazana ponowna konsultacja u Neurologa, z wykazem WSZYSTKICH zażywanych leków . Wstrząs mógł być wynikiem spadku ciśnienia , często po lekach! i zaburzeń rytmu serca, chwilowej arytmii czy nawet chwilowego zatrzymania krążenia
Czesto też po bigunce, wymiotach, po znacznym odwodnieniu, spadku elektrolitów
Warto monitorować poziom cukru na czczo i po posiłku
Wartość cukru we krwi 170 mg może być wyższa po posiłku lub po podaniu dożylnym glukozy, w ramach leczenia omdlenia.
Jakie zwykle ciśnienie i puls ??
Jakie inne schorzenia, ??

Pozdrawiam

Specjalista neurolog. Ekspertka w dziedzinie leczenia migreny oraz przewlekłego bólu głowy.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy