Utrata wagi po operacji wycięcia guza kątnicy

Witam! Moja mama przeszła we wrześniu operację wycięcia guza kątnicy. Usunięto 14 cm jelita grubego, 3 cm cienkiego, nie ma informacji o przerzutach. Była na konsultacji z onkologiem, który powiedział , że nie musi stosować chemii, bo ta zmniejszy jedynie o 3 % nawrót choroby. Zaproponował badania kontrolne co 3 miesiące. Mama ma 74 lata . bardzo schudła po operacji. teraz czuje sie dobrze, zaczyna więcej jeść i toleruje jedzenie , nie tyje. W poniedziałek mamy dać odpowiedź, co robić? GII

Nie wiem jaką odpowiedź macie Państwo dać i komu? Proponuję skontaktować się z lekarzem , u którego Mama ma być na kontroli,zż