Utrata wzroku podczas kołatania serca

Czy "kołatanie serca" może mieć jakąś poważna przyczynę? Mam 22 lata i od kilku lat co jakiś czas czuje jakby moje serce się "chwialo". Podczas tego czasami trace wzrok na kilka sekund. Jest to uczucie zemdlenia jednak bez ponieważ po wszystkim dalej stoję na nogach o własnych siłach.

Witam serdecznie. Jak najbardziej tak. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG serca.