Utrzymująca się podwyższona temperatura, dreszcze i bóle gardła

Prawie 2 tyg temu w srode gorączka 38.4, potem mniejsza sie utrzymywala.W piatek bol gardla, w niedziele dostalem dalacin c, na zapalenie gardla, bralem 4 dni.Gardlo ok i gesty katar minal.Temperatura nie.Drugi antybiotyk azitrolek, biore 3 dzien i temp okolo 37.2 nie mija.Mam dreszcze, ciepło mi na twarzy.Nawet w nocy jak spadnie do 36.8 to czuje sie tak samo. Spada o kilka kresek tylko w nocy.W dzien nie.Tata to mial ale mu przeszlo samo i nie ma temperatury.Mi nie.Czasem szczyka w sercu.

Aleksander Ropielewski

Konieczny kontakt z lekarzem, w przypadku dalszego utrzymywania się cech infekcji rozważyłbym włączenie cefuroksymu.