Uwidocznione sińce pod oczami

Witam, od jakichś kilku miesięcy bardzo uwidoczniły się u mnie sińce pod oczami, mimo, że poświęcam wystarczającą ilość czasu na sen. Jakie mogą być tego przyczyny? Do jakiego lekarza powinnam się udać? Mam także skórę ze skłonnością do czerwienienia się, ale nie mam widocznych żyłek na twarzy. Być może wcześniej także je miałam, jednakże nie były aż tak intensywne, teraz bez makijażu wyglądają jakbym miała popodbijane oczy. Z góry dziękuję i pozdrawiam, Natalia

Dzień dobry,

Proszę się zgłosić do lekarza medycyny estetycznej. Istnieje wiele zabiegów, które pozwolą pozbyć się cieni pod oczami. Więcej na ten temat znajdzie Pani w poniższym linku:
http://www.arsestetica.pl/zabiegi/twoj-problem/twarz/cienie-pod-oczami/

Jeżeli sytuacja trwa już od dłuższego czasu i nie potrafi ją Pani powiązać ze zmęczeniem, stresem w ostatnich tygodniach warto udać się do lekarza pierwszego kontaktu i wykonać odpowiednie badania.

Pozdrawiam serdecznie.