Uwolnienie zrostów jelitowych a możliwe powikłania

Witam, syn 8.03 przeszedł laparotomie - uwolnienie zrostów jelitowych, klinowa resekcja uchyłka, zespolenie jelita. Nie usunięto wyrostka. W wypisie ze szpitala nie podano żadnych informacji: na temat diety i kiedy może uczestniczyć w zajęciach sportowych (lekcje wf, piłka nożna , basen). Mam również pytanie, o ewentualne powikłania po zastosowanej operacji. Proszę o udzielenie konkretnej informacji.

Lek. Tomasz Budlewski

Konkretnej informacji można udzielić po badaniu pacjenta. Proszę udać się z synem do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Aby móc coś więcej powiedzieć konieczne jest podanie większej ilości informacji medycznych.