Uwypuklenie na czole

Witam. Problem dotyczy mojego czoła. Mam na nim uwypuklenie umiejscowione jakby w miejscu, gdzie są zatoki czołowe. Jest to niesymetryczne z dwóch stron. W dodatku, ze strony, gdzie uwypuklenie jest większe odczuwam...może nie ból, ale mam uczucie, że coś tam po prostu jest. Tak jakby coś mi tam lekko uciskało. Miałem jakieś prześwietlenie robione, ale nic niepokojącego nie stwierdzono. Nie wiem co powinienem zrobić i co to może być. Ironizując, wygląda to jak daszek od czapki w wersji mini.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Być może jest to osobniczy rodzaj budowy czaszki. Jeśli jednak podejrzewa Pan nieprawidłowości to proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego celem wdrożenia diagnostyki.