Uzależnienie od pornografii u młodej kobiety

witam,mam 21 lat i od 2 lat współżyję z chłopakiem. Przez te 2lata ani razu nie miałam orgazmu. Nie jestem wstanie podniecić się przy moim facecie, chociaż on się stara i robi wszystko by było mi dobrze. Ostatnio też zdałam sobie sprawę że to może być z mojej winy bo dość często oglądam filmy erotyczne(które bardzo mnie podniecają) i robię sobie przy nich dobrze. w tedy orgazm mam zawsze. Czy jest możliwe że jestem uzależniona? Jak się z tego wyleczyć? i czy konieczna jest wizyta u lekarza?

Pani problem może mieć dwojakie podłoże - 1. zbytnia presja w trakcie zbliżeń z partnerem, 2. uzależnienie od filmów erotycznych. Niestety jest to problem bardziej złożony i porada tu na portalu bez większej ilości szczegółów nic nie wniesie. Dlatego polecam udać się na spotkanie z psychologiem lub psychologiem-seksuologiem. DOpiero po omówieniu większej ilości szczegółów bedzie można zaproponować jakieś działania zaradcze. Pozdrawiam

Witam,
z Pani opisu wynika, ze brak orgazmu w trakcie zbliżeń z partnerem stanowi dość istotną trudność. Niestety portal internetowy posiada liczne ograniczenia i nie pozwala na postawienie diagnozy. Z tego względu zachęcam do udania się na wizytę z seksuologiem. Taki specjalista po dokładnym zapoznaniu się z reakcjami, ich możliwym podłożem, będzie w stanie zaproponować stosowne rozwiązanie.
Pozdrawiam
Agnieszka Nowogrodzka
http://poznacsiebie.pl