Uzupełnienie kuracji przy dysfunkcji gruczołów meiboma

Witam czy jako uzupełnienie kuracji przy dysfunkcji gruczołów meiboma można używać spraju na zamknięte powieki z liposomami Stosuję maśc z wit A do oczu i krople ioczywiście nagrzwanie oczu dodam że aby uzyskac poradę u swojego okulisty na ten rok nie mam szansy i mam nadzieje że tą drogą uzyskam jakąś poradę i nie wyrzucę pieniędzy w błoto Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Tak- ten preparat jest używany w tym schorzeniu i może być pomocny.