W czym pomaga dermaroller?

Kupilam dermaroller z igielkami 0,5 roluje twarz codziennie. Skóra w tych miejscach gdzie bardziej roluje zrobila się sucha i schodzi mi łuszczycy się. Nawilzam skórę non stop. Chciała bym wiedzieć co tak naprawdę pomaga dermaroller i czy rzeczywiście pomaga splycic zmarszczki? Czy mogę po rolowaniu nakładać serum caviar?

Paulina Dziedzic
www.piekna-naturalnie.pl

Polecam zastosowanie maści Dermilan, kremy mocno nawilżające skórę, np. Filorga. Zalecam 1-2 razy w tygodniu stosowanie dermatorollera. Ponadto przy łuszczącej się skórze polecam wykonać peelingi medyczne, a na suchość skóry mezoterapię igłową.