W jaki sposób biegać, aby zrzucić kilka kg?

Szybkiego bieganie przez krótki czas czy może bieganie z przerwami, ale dłużej? Co wybrać na zrzucenie kilku kilogramów masy?

Natalia Ulewicz Dietetyk, Olsztyn

Witam,
nie ma recepty cud.
Każdy jest inny, trening warto dopasowac indywidualnie.
Nie wiem nic o Panu/Pani i nie wiem jak wygladała i wyglada Pana aktywnosc fizyczna, jaka ma Pan/Pani kondycje, jaka jest masa ciała, wysokośc ciała itp.

Witam, trening powinien być dostosowany indywidualnie. Istotne jest, aby aktywność była regularna i systematyczna. Jeśli kondycja fizyczna jest niska, to warto zacząć od krótkich treningów i systematycznie je wydłużać.
Po wskazówki i przepisy dietetyczne zapraszam na
http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska