W jaki sposób korzystać z wcierki na włosy?

Dobry wieczór lekarz zapisał mi następującą wcierkę: T-rae chinae T-rae capsico aa15,0 Spir. Vin. 40, ad 100,0 M.F solutlo splu. (nie wiem czy dobrze odzczytałem) Jak długo mogę stosować taką wcierkę? czy może mi ona zaszkodzić w jakikolwiek sposób? W jaki sposób może mi pomóc? W jakiel ilości nakładać ja na głowę? Proszę również o Państwa opinie na jej temat. Przepisano mi ja na przerzedzające sie wlosy? czy można np. po ok 1h umyc po jej uzyciu wlosy? Z gory dziekuje za odpowiedz.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje stosować zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.