Stosownie suplementów na wzrok i włosy a wpływ na zdrowie

Witam,biorę suplementy diety np bratka,tabletki wspomagajace wzrok,oraz tabletki poprawiajace kondycje wlosów,czy to jest szkodliwe?moze rujnowac zołądek?wątrobę?

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Nie napisała Pani jakie suplementy. Bratek nie zaszkodzi, suplement wspomagający wzrok też nie, ale przy tej ilości suplementów łatwo o przedawkowanie np. wit. A, a to już jest szkodliwe.