W jaki sposób leczyć bolące jądro?

Witam Wczoraj ok godz 20:00 zostałem dotkliwie kopnięty w lewe jądro, ból był tak duży że mnie sparaliżowało na podłodze, nie mogłem chodzić-pojechałem do szpitala przyjeli mnie odrazu w 5 min zostało zrobione USG jąder oraz RTG całej miednicy . Przepisali jakies przeciw bólowe oraz antybiotyki - nie biore ani tego ani tego. Ale czemu tu piszę? otóż dziś Pół moszny mam koloru czarnego ! Nie sinego ale po prostu czarnego/szarego lekarz nie wspomniał ze tak bedzie, jest sie czym przejmować?

Trzeba zażywać leki tak jak zalecono w szpitalu! Zasinienie moszny koloru czarnego jest następstwem wylewów krwotocznych podskórnych. Takie wylewy podskórne z reguły samoistnie się wchłaniają przez okres 1 do 2 tygodni. Można przyspieszyć ten proces poprzez zastosowanie maści lub żelów na bazie heparyny stosowanych miejscowo kilka razy dziennie.