W jaki sposób odbudować zęba?

Witam. Mam pytanie dotyczące odbudowy zęba. Kilka lat temu moja górna 5 została zatruta, wypełniona i spiłowana do połowy. Chcąc odbudować zęba udałem się do stomatologa. Po zrobieniu zdjęcia RTG(na zdjęciu było widoczne wypełnienie sięgające do korzenia i bardzo cienkie ścianki). Stomatolog zaproponował odbudowę na włóknie szklanym zaznaczając, że szanse powodzenia to ok. 80%. Czy istnieje jakieś 100% rozwiązanie, np. wkład koronowo-korzeniowy?

Witam

Jeśli stomatolog ocenił ząb jako wątpliwy do odbudowy protetycznej ze wględu na cienkie ściany korzenia zęba, tzn. że wkład lany koronowo- korzeniowy mógłby spowodować pęknięcie zęba, a w konsekwencji usunięcie zęba
Alternatywą może być wykonanie odbudowy na włóknie szklanym.
W przypadku takiego stanu korzenia zęba trudno mówić o 100% rozwiązaniu.
Pozdrawiam