W jaki sposób pozbyć się fałdki z powieki?

Dzień dobry. Mam 22 lata i bardzo poważny problem . Na jednym oku na powiece pojawiła się taka "fałdka" . Jak mrugam bardzo mnie denerwuje bo mam wrażenie jakby pod powieka coś było. Nadomiar tego jedną powiekę mam normalna a jak otwieram ta druga widać wyraźnie ta fałdkee czasami zdarza się że powieka przysłania mi polowe oka :/ jak mrugam to też zdrowe oko normalnie a drugie zwalnia bardzo nieestetycznie to wygląda nie mam pojęcia co robić. Okulista nic nie wykrył. Pomocy !!!

Witam.proszę zrobić foto komórka i obserwować. Jeżeli powieka opada okresowo na następnej wizycie u lekarza pokaże Pani zdjęcia. Może mieć zPani chorobę neurologiczne myastenie lub fibromyalgie. Lub urojenia. Pozdrawiam serdecznie