W jaki sposób usunąć ciemno-brązową plamę na penisie?

Dzień dobry. Mam małe pytanie odnośnie mojego penisa ponieważ wczoraj zauważyłem na nim ciemno czerwona / ciemno brązowa kropkę ma około pół cm. Nie odczuwam żadnego bólu ale chciałbym się dowiedzieć co to jest za kropka. I gdzie ewentualnie się zgłosić?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lek rodzinnego dermatologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć