Czym mogą być białe kropki w okolicy penisa?

Witam, Od jakiegoś czasu (ok. Pół roku temu), zauważyłem w okolicach penisa (nad) oraz prawej pachwiny jakieś dziwne, milimetrowe kropki, grudki maści białej/żółtawej. Myślałem ze zejdą, ale niestety nie zbyt, mało tego troszke ich chyba przybyło. Dodam ze są jakby w grupkach. Chciałbym się dowiedzieć co to może być. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Być moze sa to prosaki, proponuje udac sie do lkearza urologa, bądź dermatologa, po badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.