W jaki sposób wykonać u dziecka test na obecność narkotyków?

Witam. Chcialbym dziecku zrobic testy w moczu na stosowanie narkotykow. Po jakim czasie i przez jaki czas utrzymuja sie narkotyki w moczu? Prawdopodobnie Chodzi o mefedron i jego pochodne. Pozdrawiam

Standardowe testy z apteki niestety nie wykrywają mefedronu. Zwykle młodzi ludzie sięgają po pochodne konopii oraz amfetaminę (ew. kokainę) i te substancje są stosunkowo łatwe do wykrycia dzięki aptecznym testom. Mefedron wykrywają metody toksykologiczne z krwi.