Czy mefedron jest wykrywalny w testach na mocz?

Czy mefedron jest substancją wykrywalną na testach narkotykowych na mocz dostępnych w aptece? Obawiam się że moje dziecko ma kontakt z tą substancją.

Pytanie raczej dla toksykologa, nie seksuologa. Multitest z apteki nie wykrywa mefedronu, ale rzadko jest używany tylko mefedron, zwykle młodzi ludzie próbują różne substancje, zwłaszcza pochodne konopii oraz amfetaminę.
Mefedron wykrywają metody toksykologiczne z krwi.
Mocz ze śladami mefedronu ma specyficzną woń.
Proponuję wizytę z dzieckiem u dobrego psychologa zajmujacego sie problemami dzieci i młodzieży.
Pozdrawiam. JW. Poznań.