Czy pochodne amfetaminy są wykrywalne w testach na narkotyki?

Mam pytanie, mianowicie czy pochodne amfetaminy chodzi mi głownie o Metedron, MDPV, 2CE, ale nie MDMA są wykrywalne w testach z apteki na mocz lub ślinę? Proszę o konkretną odpowiedź, ponieważ słyszałem naprawdę wiele na ten temat i naprawdę nie wiem w co wierzyć, ponieważ mówią, że testy na amfetaminę nie wykryją tego, ponieważ one szukają amfetaminy, a nie jej pochodnych, a inni mówią, że wykryją, ponieważ mają podobną budowę. Proszę o pomoc.

MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witam,

Testy do wykrywania amfetaminy nie są selektywne i prawdopodobnie wykryją również jej analogi i metabolity, czyli związki o podobnej budowie.
Reakcje chemiczne i immunologiczne są specyficzne dla danego rodzaju wiązań lub np. pierścienia aromatycznego bez względu na różnice w zakresie podstawników.

Z pozdrowieniami