W jaki sposób wyleczyć Candida Albicans?

Witam, cierpię na grzybicę pochwy (brak serowych upławów, śluz jest albo żółto-zielony albo bardzo wodnisty). Posiew wykazał Candida Albicans. Pierwsze leczenie obejmowało globulki Pimafucin i jedną tabletkę Fluconazole 150mg. Aktualne leczenie obejęło Gyno Pevaryl (3x150mg) i Fluconazole 100mg/3 dni (4 tabl) , a następnie 100mg/tydzień (3 tabl). Jestem już po globulkach i 4-tym Fluconazolu, jednak nie widać żadnej poprawy. Czy powinnam skonsultować się z lekarzem, czy zaczekać do końca kuracji?

Lek. Tomasz Budlewski

Tak sadze ze konieczny ponowny posiew i określenie lekowrazliwosci drobnoustrojów