W jaki sposób wyleczyć rwę kulszową?

Witam ma 23 l i dopadła mnie po raz 3 rwa kulszowa i ,, wypadł mi dysk'' odcinek l-s w 2016 sierpniu wykryto u mnie naczyniak na l4,10mm/12mm nadal boli mnie kręgosłup jestem po rehabilitacji prądy ,ud ,laser. ale to nie pomaga biorę tramal tomi pomaga ale nie chcę sobie niszczyć wątroby.W pracy stoję osiem godzin przy taśmie. moje pytanie jest jak sobie poradzić z tym bólem. Za odpowiedz dziękuję MARCIN

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze konieczna jest konsultacja lekarza neurologa i neurochirurga