W jakich dniach jest największa szansa zajścia w ciążę?

Witam,
mam takie pytanie, ile dni mogą maksymalnie trwać dni płodne? W jakich dniach jest największa szansa zajścia w ciążę? Mam cykl 27-dniowy.
Dziękuję za odpowiedź
Pozdrawiam

Witam serdecznie
Przyjmuje się że dni płodne przypadają od 3 dnia przed owulacją i utrzymują się 2 dni po jej zakończeniu.
Zachęcam do korzystania z kalkulatorów dni płodnych, można również wykonać test owulacyjny.
Pozdrawiam