W którym momencie należy przyjmować probiotyk przy kuracji antybiotykowej?

W którym momencie należy przyjmować probiotyk, przy kuracji antybiotykowej - przed zażyciem antybiotyku, czy po ? - dziękuje za odpowiedź, pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Nie ma to znaczenia. Niektórych probiotyków nie zaleca się przyjmować bezpośrednio po posiłku. A nie które należy przyjmować podczas lub po posiłku.