Wada postawy a noszenie torby na jednym ramieniu

Mam dwie inne łopatki jedna jest dobra wsunięta a druga wysunięta co mam zrobić gdzie iść żeby ta druga się wsuneła albo żeby się nie wyzuneła i czy mogę w takim wypadku nosic torbe na jednym ramieniu ?????????
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Nierówne ustawienie łopatek może wskazywać na występowanie wad postawy. W celu ustalenia dokładnej przyczyny nieprawidłowości konieczna jest wizyta u specjalisty ortopedy. Do czasu wizyty u lekarza warto powstrzymać się od noszenia ciężkiej torby na jednym ramieniu.