Wady wzroku a zabiegi polepszające wzrok

Witam mam pytanie mam wadę wzroku na prawe 0,50 a na lewe 1.50 czy mój wzrok się jeszcze naprawi mam 18 lat jeśli nie to czy da się go jakoś naprawić poprzez operacje ? proszę o odpowiedź

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Jest to wada małego stopnia. Zwykle wystarczy noszenie szkieł korekcyjnych. Nie ma konieczności leczenia operacyjnego. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza okulisty.