Waginoza bakteryjna i brązowe upławy

Witam! Mam 28 lat, jeden porod 8 lat temu przez cc. W zeszlym tygodniu podczas wizyty u ginekologa okazalo sie, ze mam waginoze bakteryjna, stosowalam metronidazol doustnie 2x2 przez 7 dni. Kuracja zakonczona w czwartek wieczorem. W srode po poludniu pojawiły sie bezwonne brązowe uplawy, które towarzyszą mi do dzis oraz delikatne bole jajnikow. Cykle mam nieregularne, ostatnia miesiaczka byla 18.11. I byla bardzo skapa. Podejrzewalam ciążę ale lekarz jej nie potwierdził. Co to moze byc? Pozdrawi

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie lekarskie aby móc cos więcej powiedzieć. proszę zgłosić się do lekarza ginekologa