Brązowe upławy po porodzie

w zeszlym roku urodzilam i od tego czasu zaczely pojawiac sie cuchnace uplawy koloru brazowego co powinnam zrobic i jakie badania wykonac?z gory dziekuje za pomoc

Aleksander Ropielewski

W pierwszej kolejności badanie ginekologiczne i badanie biocenozy pochwy.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest wykonanie posiewu, Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.