Wartość EO% w morfologii a przeziębienie

Witam moja morfologia jest w normie oprocz jednej wartosci eo% 5.3 norma 1-5 jest jeszcze jedna wartosc i ta jest w normie eo 0.43G/L norma 0.1-0.5 czy musze sie martwic?czuje sie dobrze nie choruje dwa tygodnie temu przeszlam lekkie przeziebienie kaszel katar i troche zatoki dokuczaly ale bez antybiotyku i temperatury katar dokucza mi od dluzszego czasu mialam robione testy ale nic nie wykazaly biore amertil i jakos funkcjonuje podejrzewam jakas alergie i chce powtorzyc testy.

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Bardziej wiarygodne do oceny od wartości procentowych są wartości bezwzględne dlatego wynik nie budzi niepokoju i tak naprawdę mieści się w granicach normy. W razie wątpliwości proszę skonsultować się z lekarzem.