Wartość wolnego estriolu a urodzenie zdrowego dziecka

Witam mam pytanko. Musiałam sprawdzić wartość wolnego estriolu. Jestem w 21tc i wynik wyszedl 2.5 ng/ml. Czy to dobry wynik? Bo nie mogę znaleźć nigdzie odpowiedzi. I drugie pytanie. 6 tygodni temu miałam robione wyniki na cytomegalowirus Igm. Otrzymalam wynik 0.91. Teraz powtorzylam ten wynik ponieważ lekarz powiedział, że jeśli Igm będzie wzrastało to Igg nie ma potrzeby robić. No i moje Igm wzroslo do 1.00. Nie wiem co o tym myśleć. Czy przez to dziecko może urodzić się chore?

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie można się wypowiedzieć. a w jakim celu było wykonywane oznaczenie estriolu? proponuję udać się do lekarza prowadzącego ciąże.