Co znaczy ten wynik cytomegalowirusa?

Witam. Bardzo proszę o interpretację wyników. Jestem po utracie 2 ciąż. Pierwszą straciłam w 11 tygodniu. W drugiej ciąży urodziłam syna w 5 miesiącu i poród odbył się 2 tygodnie temu. Teraz jestem na etapie badań. Nie mam jak skonsultować niestety wyników moim ginekologiem, ponieważ jest obecnie na urlopie. Oto moje wyniki cytomegalowirus IgG 0,78 IgM 1,67 i różyczka IgG 85,9 IgM 0,28. Bardzo proszę o interpretację. Z góry serdecznie dziękuję. Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm obowiązujących w danym laboratorium nie mozna się wypowiedzieć