Wątła budowania ciała i częste oddawanie kału

Watla sylwetka i problemy z przybyciem na wadze podczas sporzywania dużej ilości posiłków w ciagu dnia,częste oddawanie kału,jaka może byc przyczyna,czy możliwe ze organizm jest zaatakowany przez tasiemca lub inne pasozyty

Proponuje udać się do lekarza POZ z tym problemem, skąpe informacje które pan podał mogą wskazywać na zakażenie pasożytnicze. Bez zbadania Pana nie można jednak stwierdzić niczego konkretnego.