Wątroba dyskretnie większa na USG jamy brzusznej

Witam. Ostatnio kontrolnie wykonałem USG jamy brzusznej, którego wynik trochę mnie zaniepokoił, a mianowicie:"Wątroba dyskretnie większa a-p 140mm, echogeniczności prawidłowej, bez cech cholestazy i zmian ogniskowych..." poza tym wszystkie inne narządy bez zastrzeżeń. Proszę o interpretację.

Nie ma powodu do niepokoju. Wymiar wątroby w zakresu 140 mm jest w zakresie normy. Wymiar wątroby trzeba także korelować z wielością osobniczą pacjenta.