Wątroba nieco powiększona, umiarkowanie stłuszczona
Prosze o wyjaśnienie opisu usg:wątroba nieco powiększona umiarkowanie stłuszczona,wprawym płacie ognisko chypechogeniczne podejrzenie o tło meta.W trzonie i ogonie trzustki widoczne jest lite ognisko hypoechogeniczne o wymiarach7,3x2,8cm.W nerkach torbiele korowe o średnicy do 1,2 cm. Janina

KOBIETA, 66 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania wskazuje na występowanie zmiany w obrębie trzustki oraz zmianę o charakterze przerzutowym w wątrobie. Wskazana jest pilna wizyta u lekarza prowadzącego.