Wątroba powiększona z hypodensyjnymi zmianami
witam zy ktos mogl mi pomoc zrozumiec wynik tomografi komputerowej ? watroba powiekszona z licznymi hypodensyjnymi zmianami z badania usg do 17 mm z podejrzeniami jako meta. z dnem zoladka zwiazana jest masa TU wielkosci ok 60x53 wypuklajaca sie do swiatla zoladka oraz prawdopodobnie naciekajaca sledzione oraz ogon trzustki

MĘŻCZYZNA, 58 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Wynik wskazuje na podejrzenie zmian przerzutowych w wątrobie prawdopodobnie z nowotworu żołądka. Proszę udać się do chirurga lub onkologa.
Pozdrawiam