Wątroba powiększona z hypodensyjnymi zmianami

witam zy ktos mogl mi pomoc zrozumiec wynik tomografi komputerowej ? watroba powiekszona z licznymi hypodensyjnymi zmianami z badania usg do 17 mm z podejrzeniami jako meta. z dnem zoladka zwiazana jest masa TU wielkosci ok 60x53 wypuklajaca sie do swiatla zoladka oraz prawdopodobnie naciekajaca sledzione oraz ogon trzustki

Renata GrzechociĹska

Witam.
Wynik wskazuje na podejrzenie zmian przerzutowych w wątrobie prawdopodobnie z nowotworu żołądka. Proszę udać się do chirurga lub onkologa.
Pozdrawiam