Co znaczą hypodensyjne ogniska w wątrobie?
wiatm, dzisiaja otrzymalismy wynik TK klatki piersiowej skierowany byl tata z wystepowanym krwiopuciem "w watrobie liczne ,drobne (do 0,8 cm) hypodensyjne ogniska - budzace niepokoj zmian naciekowych meta ?

MĘŻCZYZNA, 66 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Opis wskazuje na możliwość rozsianego procesu nowotworowego proszę konieczne zgłosić się do lekarza prowadzącego diagnostykę