Co znaczy to słabo hypodensyjne ognisko?

Witam rak piersi hormonozalezny przerzuty do kości. Wynik usg czysto wynik TK nasuwa pytanie czy to przerzuty???? W segmencie 6 pojawiło się slabo hypodensyjne ognisko srednicy 6 mm najwyraźniejsze w fazie żylnej wybarwiające się w fazie miąższowej. zmiana o podobnej morfologii sygnału średnicy 5 mm pojawiło się w 6 segmencie. W dolnej części segmentu 5 lezy hypodensyjne ognisko srednicy 15 mm najwyraźniejsze w fazie miąższowej torbiel? Nowe ogniska mogły pojawić się dzięki normalizacji

Witam , określenie "hypodensyjne" przeważnie nasuwa podejrzenie przestrzeni płynowej , czyli , jak , napisano - torbieli. z.żurawski