Wchłonięcie się ciąży pozamacicznej

Witam, mam pytanie. Jestem po wchłonięciu ciąży pozamacicznej. Bez leczenia farmakologicznego i zabiegowego. Czy po takim wydarzeniu można wrócić do normalnego życia? (kawa, alkohol, itp) niestety nigdzie nie odnalazłam informacji o życiu po takiej ciąży która sama się wchlonela. Pozdrawiam, Natalia

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani kiedy była Pani w ciąży. Jeśli jednak miął już jakiś czas, a Pani czuje się dobrze, jak najbardziej może Pani wrócić do dotychczasowego trybu życia. Gdyby miała Pani jakiekolwiek wątpliwości, proponuję, by porozmawiała Pani ze swoim lekarzem ginekologiem.