Wciąganie brzuszka podczas oddychania u rocznego dziecka

Witam! moja roczna córeczka jak leży na pleckach to bardzo często wciąga mocno brzuszek jak by było jej ciężko oddychać. dodam iż jest przeziębiona lekarz stwierdził ze to gardło i przepisał jej antybiotyk Augmentin. Wcześniej tak nie miała. Boje się że to coś poważnego może być proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę ponownie udać się do lekarza pediatry . po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.