Czy normalne jest, że dziecko pół roczne uderza ręką w przedmioty wokół?

Witam Moja półroczna córeczka zaczęła ostatnio sporo stukać jedna rączką. W podłogę gdy leży na brzuszku. Czasem w butelkę gdy ją karmie. W pałąk z zabawkami od lezaczka. W swoją nogę. Nie robi tego non stop ale codziennie. Innych niepokojących objawów nie mam. Czy to jest normalne?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli coś Panią niepokoi warto udac się do lekarza pediatry aby po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć