Co oznacza ulewne u dziecka?

Moja córeczka ma skończony miesiąc. Kłade ją na brzuszku cosziennie chociaż kwadrans i czuwam przy niej by nie stało się nic złego. Kładę ją zawsze przynajmniej godzinę po jedzeniu ale niestety zawsze ulewa i to dosyć sporo kiedy leży na brzuszku. Po jedzeniu zawsze jej się odbija, więc nie wiem w czym jest problem? Na brzuszku leży nie dłużej niż kwadrans za każdym razem i za każdym razem jest to samo - wymioty lub ulewanie. Co robię nie tak? Może źle ją kładę?

Lek. Tomasz Budlewski

a jak dziecko jest karmione? wskazana wizyta u lekarza pediatry po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.