Wdech oparów kwasu akumulatorowego

Czy może mi się coś stać po jednym wdechu oparów kwasu akumulatorowego? Witam, szukałem rozpuszczalnika w piwnicy, odkreciłem butelkę gdyż myślałem że może właśnie w niej być, powąchałem by sprawdzić ale okropny zapach mnie odepchnął. Czy po takim jednym wdechu oparów kwasu siarkowego/akumualtorowego może mi się coś stać ? Proszę o poważne odpowiedzi.

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli ma Pan jakiekolwiek objawy które Pana niepokoją to proszę koniecznie udać się do lekarza. Sądzę że nie powinno nic być.