Wewnętrzny ból w okolicach łopatki po prawej stronie

Wewnętrzny ból w okolicach łopatki po prawej stronie. Przy dotyku lub nacisku bólnie wyczuwalny bardziej niż zwykle jednak przy kaszlu, kichaniu,schylaniu się czy też podnoszeniu ręki ból czasami robi się nie do wytrzymania. Lekarz Rodzinny twierdzi że nie wie co to może być. Zdjęcia klatki piersiowej oraz EKG nie wskazują żadnych zmian. Czy ktoś tu zebrany wie co może być tego przyczyną u osoby dorosłej 42 lata?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza ortopedy lub lekarza torakochirurga