Węzeł odczynowy przy tylnej części płata tarczycy a Hashimoto

Czy węzeł odczynowy przy tylnej części płata lewego tarczycy 7mm to od choroby hashimoto? Co mozna zrobic z takim węzłem? Oprócz tego badania sa w normie. Jedynie Limfocyty 42,8 % normy20,0- 40,0 ob i crp jest w normie. Czuje sie jakbym była chora ciagle mi zimno,bola mnie miesnie jak przy chorobie. I mam wrazenie ze czuje lekkie obrzeki w nogach rekach w brzuchu i nie wiem czy to wezly czy to jest wina choroby hashimoto na ktora choruje juz 7lat. Prosze o rade czy robic jakas dalsza diagnostyke

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej to węzeł powiększony wornie do zapalenia tarczycy, do okresowej obserwacji w usg. Pani objawy mogą być spowodowane Hashimoto, jakie tsh? Może konieczna jest modyfikacja leczenia.
Pozdrawiam